Kasko Sigortası

      Karayollarında hareket edebilen her türlü nakil aracınızın gerek hareket gerekse durma halindeyken uğrayabileceği zararları güvence altına alır.
Kasko Sigortası, hasar, araç sahibinin kendi hatası sonucu meydana gelmiş olsa bile temin etmektedir. Ayrıca istenirse araç yardım hizmetleri de (asistans) teminata dahil edilebilmektedir.

    Teminatlar; Çarpma, çarpılma, çarpışma, Yanma, Çalınma, çalınmaya teşebbüs, Sel ve su baskını,Deprem ve yanardağ püskürmesi, Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör, Araçta bulunan çanta, gözlük vb kişisel eşyanın poliçe üzerinde belirtilen rakam dahilinde temin edilmesi

    Hukuksal Koruma Teminatı: Araç sahibi veya sürücü sıfatı ile size veya aracınıza yüklenebilecek sorumluluklarda hukuksal çıkarınızı koruyabilir, uyuşmazlıkları önleyebilmek için açacağınız davanın masraflarını karşılayabiliriniz.

Pert/Ağır Hasarlı Kasko

Pert araç, aracın %70 ve fazlasının hasar görmüş olması durumudur. Yani araç kullanılamaz hale gelmiştir. Bu araçları hakkı ile onarılmış ise, oto branş uzmanlarımız ağır hasar kayıtlı araçlarınızı ücretsiz inceler. İnceleme sonrası Pert kayıtlı araçlarınıza kasko sigorta poliçesi oluşturabilir Ülkemizdeki kasko sigortalılık oranının düşük olmasının nedenlerinden biri, mevcut prim seviyelerinin tüketiciler tarafından yüksek bulunmasıdır.

Kasko Moto​

1-)Hem seyir hem de park halinde iken karşılaşabileceğiniz kaza riskleri güvencemiz altında! 2-)Kask, çantalar ve koruma kıyafetleriniz teminatımız altında. 3-)Kaza sonucu ölüm ve sürekli sakatlık riskleriniz güvencemiz altında 4-)Kasko poliçenizde mini hasarlar sonucu hasarsızlığınız bozulmaz ve mini onarım teminatı kapsamında onarılır. 5-)KaskoMotto ürünümüzde yurt dışı seyahatlerinizde motosikletiniz güvencemiz altında! 6- kaskonuz, motosikletinize ve sürüş yeteneklerinize özel hesaplanır, böylece güvenli ve ileri sürüş eğitim ve sertifikalarına sahip motosiklet sürücülerine özel indirim avantajı sağlanır!

Traktör Kasko​

Kullanım tarzı Traktör olan araçlar için düzenlenen poliçedir. Bu sigorta ile birlikte, sigortalıya ait traktör aşağıdaki risklere karşı teminat altına alınmaktadır. Traktör Kasko Sigortası, traktörün kendisinin ve sürücünün uğrayacağı maddi zararları tazmin ediyor ve yaşayacağın ekonomik kayıpları gideriyor.

Whatsapp Destek